Львівський портал

Спортсмени зі Львівщини здобули призові місця на чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

На чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби четверо спортсменів зі Львівської області посіли призові місця. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

Чемпіонат світу зі скандинавської ходьби відбувся в Белчатові (Польща).

Призери чемпіонату світу зі скандинавської ходьби:

• Наталя Петришин перемогла на дистанції 21 км у віковій категорії 18-39 років.
  • Микола Кулинич здобув 1 місце на дистанції 5 км у віковій категорії 60-64 роки.
  • Оксана Заліско стала чемпіонкою на дистанції 5 км у категорії 65-69 років.
  • Ірина Олійник здобула срібло на дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 30-39 років.

«Гідні суперниці! Друге місце в категорії – то добре, але…четверте місце в абсолюті не залишає мені вибору: треба готуватися до наступної зустрічі! Було сильно, дівчата, я ще до вас приїду! Дай Боже, будемо живі і здорові», – зазначила Ірина Олійник.

Також спортсменка Ірина Олійник увійшла до пʼятірки найкращих в абсолютному заліку серед усіх жінок.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»