Україна і світ

Співзасновник Pink Floyd скасував концерти у Польщі: через прокремлівську позицію

Співзасновник Pink Floyd Роджер Вотерс скасував заплановані концерти у Польщі. У сусідній країні вкрай незадоволені прокремлівською позицією музиканта щодо війни України з Росією.

Про скасування заявив представник Tauron Arena у Кракові, де мали відбутися заходи.

– Менеджер Роджера Вотерса вирішив піти без пояснення причин, – заявив представник Tauron Arena Krakow Лукаш Питко.

Зміни також торкнулися й сайту музиканта – в інформації про тур Рождера тепер немає згадок про концерти у Кракові – раніше вони були заплановані на 21-22 квітня 2023 року.

Рішення Вотерса також пов’язують із позицією щодо війни – депутати у Кракові хотіли заборонити в’їзд музикантові на тлі його прокремлівської позиції про нацистів в Україні.

Відомо, що на початку вересня Роджер написав відкритого листа першої леді України Олені Зеленській, у якому звинуватив націоналістів в Україні у війні. Вотерс розкритикував США за постачання зброї Україні й назвав Байдена військовим злочинцем. Критика також була присутня у бік НАТО за нібито провокації Росії.

Нагадаємо, що навесні лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк записав спільний трек із Pink Floyd. Легендарна група вирішила підтримати Україну – прибутки від релізу пішли на гуманітарну допомогу для нашої країни.

Роджер Уотерс
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-09-25 12:40:47