Львівський портал

SkyUp літатиме зі Львова до Баку

Державіаслужба дозволила українській авіакомпанії SkyUp з 1 квітня виконувати польоти зі Львова до Баку (Азейбарджан). Натомість було анульовано аналогічні рейси авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». Про це йдеться на сайті Державіаслужби.

Зокрема, авіакомпанії SkyUp надали дозвіл на експлуатацію напрямку Львів-Баку. Планується, що рейси лоукостер зможе виконувати двічі на тиждень. Перевізнику дали дозвіл здійснювати польоти з 1 квітня  і на необмежений термін.

Натомість авіакомпанії МАУ анулювали право на експлуатацію повітряної лінії Львів-Баку. Вона мала здійснювати 3 рейси на тиждень. Але вже тривалий час не виконувала цих рейсів.

Як розповідав Львівський портал, Міжнародний аеропорт «Львів» перейшов на літній розклад виконання рейсів. Згідно з оновленим розкладом, маршрутна мережа польотів зі Львова буде суттєво розширена і цього року може охопити 62 міста. Про те, куди можна полетіти зі Львова літнього сезону. читайте за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-02 17:01:11

Back to top button