Україна і світ

Скільки зберігається посилка на Укрпошті та скільки коштує платне зберігання

1

Укрпошта – один із найпопулярніших перевізників в Україні. Багато українців обирають цей спосіб доставлення  як по Україні, так і в інші країни. За допомогою Укрпошти можна пересилати пакети та бандеролі. Однак не завжди є можливість їх вчасно забрати. Скільки зберігається посилка на Укрпошті та скільки коштує платне зберігання — читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Скільки зберігається посилка на Укрпошті

Відправлення Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт та Укрпошта Документи, яке не було вчасно вручене отримувачу (до якого також відсутнє розпорядження відправника чи адресата) зберігається у відділенні пошти або в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів. Цей термін відраховується від дати його надходження до відділення поштового зв’язку.

Універсальне відправлення Укрпошта Стандарт без оголошеної цінності та інші види поштових відправлень можуть зберігатися у відділенні протягом ЗО календарних днів від дати надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.

Зараз дивляться

За кожну добу зберігання поштових відправлень понад 5 робочих днів від дати надходження відправлення до поштового відділення нараховується додаткова плата відповідно до чинних тарифів.

Термін зберігання відправлень можна продовжити за письмовою заявою відправника чи адресата (за додаткову плату):

  • відправлення Укрпошта Стандарт — до двох місяців із дня його надходження до відділення поштового зв’язку;
  • відправлення Укрпошта Експрес — до 28 календарних днів із дня його надходження до об’єкта поштового зв’язку.

Міжнародні поштові відправлення, які надходять в Україну на відділення Укрпошти, зберігаються протягом одного місяця з дня їх надходження.

Скільки коштує платне зберігання посилки на Укрпошті 2023

Безкоштовно відправлення може лежати в поштовому відділенні до 5 робочих днів. Після цього за зберігання доведеться заплатити згідно з чинними тарифами Укрпошти (день видачі не враховується).

Зберігання відправлення понад 5 робочих днів (за кожну добу) коштує 10 грн/доба, але не більше ніж 50 грн.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-16 11:14:32

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин