Україна і світ

Скільки заробляє прес-секретарка Зеленського Юлія Мендель: сума

Скільки заробляє прес-секретарка Зеленського Юлія Мендель: сума

В Адміністрації Президента розсекретили інформацію про суму посадового окладу прес-секретарки Володимира Зеленського Юлії Мендель. Він становить майже 16 тисяч гривень на місяць.

В Адміністрації Президента у відповідь на запит Українських Новин зауважили, що сума окладу була встановлена Кабміном ще у 2017 році.

Посадовий оклад прес-секретаря президента України Ю. Мендель встановлено в розмірі 15 720 гривень згідно з постановою Кабінету Міністрів від 18 січня 2017 року №15 “Питання оплати праці працівників державних органів,
– йдеться у відповіді.

Зауважимо, окрім податкового окладу Мендель можуть нараховувати надбавки, доплати, премії, оплачувати за понаднормову роботу. Також від цієї суми ще знімають податок.

Скільки заробляє прес-секретарка Зеленського Юлія Мендель: сума

Як Мендель стала речницею Зеленського? 30 квітня Президент Володимир Зеленський оголосив конкурс на посаду свого прес-секретаря. У своєму відеозверненні він назвав кілька вимог до усіх охочих взяти участь: знання щонайменше трьох мов (українська та англійська – обов’язкові), досвід у сфері журналістики та готовність працювати 24/7.

Тоді команда Зеленського відібрала ТОП-100 кандидатів на посаду спікера. Згодом їх знову переобирали і з п’ятдесяти людей у фінал вийшли троє. З ними особисто спілкувалися Зеленський і члени команди з Адміністрації Президента. Їм навіть влаштували імпровізовану прес-конференцію.

3 червня Володимир Зеленський призначив журналістку Юлію Мендель своєю прес-секретаркою.

Джерело Телеканал новини «24»
12.06.2019

Close