Україна і світ

Скільки російських військових перебувають в Україні та поблизу кордонів — у ГУР відповіли

Вадим Скібіцький

Наразі сухопутна частина ворожого угруповання, розташованого на території України, становить близько 470 тисяч військовослужбовців. Також напередодні «виборів» на ТОТ відбулося посилення угруповання військ для прикриття державного кордону на території бєлгородської, курської та брянської областей рф.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький в інтерв’ю «Інтерфакс-України».

«Якщо говорити про те, що змінилося за цей час, — то це чисельність угруповання, що розгорнуто на нашій території. Зараз сухопутний компонент, сухопутна частина угруповання, яке знаходиться на території України складає близько 470 тисяч військовослужбовців.

І це тільки сухопутний компонент, я не беру авіацію, не рахуємо сюди військово-морський флот, який теж залучається до проведення операцій, до нанесення ударів», — йдеться у повідомленні.

Крім того, Вадим Скібіцький розповів, що у рф з’явився новий компонент, якого не було на початку агресії — угруповання військ росгвардії.

«На сьогоднішній день на тимчасово окупованих територіях розгорнуто угруповання військ росгвардії. Це майже 33 тисячі військовослужбовців. Це ті люди, які забезпечують діяльність окупаційної влади, охорону стратегічних об’єктів і за необхідності можуть виконувати завдання оборони саме на тимчасово окупованих територіях», —сказав він.

Також з’явилося угруповання «прикриття державного кордону» росії. Вони розгорнуті на території трьох областей росії, які безпосередньо межують з Україною: бєлгородська, курська, брянська область.

«росіяни бояться, що ми будемо більш активні, будемо проводити відповідні дії на території рф. Там вони зосередили угруповання порядку 30 тисяч військовослужбовців», — додав представник ГУР.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляла АрміяInform, Кирило Буданов дав прогноз щодо намагань російської армії захопити весь Донбас.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2024-02-21 15:25:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин