Україна і світ

Скандал з листуванням між сином Байдена і представником Burisma – що відомо

У ЗМІ опублікували листування між сином кандидата у президенти США Джо Байдена Хантером і представником української компанії Burisma Вадимом Пожарським, у якому останній дякує американському партнеру за зустріч з колишнім віце-президентом країни.

Зустріч між Байденом-старшим і представником української компанії нібито відбулася у 2015 році, пише New York Post. Хоча Байден постійно говорив, що ніколи не мав відношення до справ сина у цьому напрямку.

– Любий Хантере, дякую, що запросив мене до Вашингтона і дав можливість зустрітися з твоїм батьком. Це було честю і задоволенням для мене, – цитує переписку New York Post.

За інформацією ЗМІ, листування знайшли у комп’ютері, який перебував на ремонті у штаті Делавер.

Водночас соціальні мережі Facebook і Twitter поки обмежили поширення цієї статті, аргументуючи це тим, що матеріал потрібно перевірити на достовірність, передає CNBC.

Представники Байдена відреагували на це заявою про те, що кандидат завжди проводив виключно офіційну політику відносно України. Про це повідомив представник виборчої кампанії Джо Байдена Ендрю Бейтс.

А республіканці виступили з гострою критикою обмеження поширення статті у соцмережах.

– Це жахливо, що Facebook і Twitter дали задній хід історії з листами сонного Джо і його сина. Це лише початок для них. Немає нічого гіршого політиків-корупціонерів, – зазначив Трамп.

Справа проти сина Байдена

У США тривають перегони за місце президента країни, й історія з сином-корупціонером кандидата від Демократичної партії Джо Байденом є одним з аргументів, які використовують опоненти проти нього.

Очільник США Дональд Трамп регулярно піднімає це питання у своїх заявах та під час дебатів.

Детальніше про справу проти сина Байдена читайте на Фактах ICTV.

Джерело: New York Post, CNBC, Donald J. Trump

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-15 08:31:38

Back to top button
Close