Україна і світ

Ситуація зі світлом у Львові: у місті та області введені екстрені відключення

Внаслідок ракетних ворожих обстрілів по обʼєктам енергетичної інфраструктури, у всіх регіонах України відбуваються аварійні відключення.

Оновлено 29 листопада.

Відповідно до розпорядження Львівобленерго, 29 листопада споживачів Львівщини будуть забезпечувати електроенергією почергово.

Відключатимуть світло орієнтовно на 8 год, тоді повертатимуть на 4 год, а згодом знову відключають близько на 8 год.

Про це повідомив Голова Львівської ОВА Максим Козицький.

– Через дефіцит потужності в енергосистемі до подібних відключень змушені вдатися у всіх областях нашої країни. Провів нараду з керівництвом Львівобленерго щодо цих відключень. Розумію, що ситуація складна, але графіки планових відключень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час. Чіткі графіки мають скласти і оприлюднити найближчим часом, – зазначив Козицький.

Крім того, оператори Львівобленерго за 15-20 хв до відключення повідомлятимуть про це об’єкти критичної інфраструктури та виробництва, які є у переліку тих, які дозволили відключати себе від живлення.

– У працівників цих об‘єктів має бути час, щоб встигнути вимкнути обладнання чи перейти на інші джерела електропостачання, – додав Козицький.

Оновлено 23 листопада. 

Голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що по електропідстанції у Львівській області було здійснено два ракетних удари.

Наразі Яворівський, Львівський та Червоноградський райони без електроенергії.

Через ракетний удар по енергетичному об’єкті в області застосовують екстрені відключення електроенергії. Графіки планових відключень не діють.

Оновлено 16 листопада.

На Львівщині впроваджено графік погодинних відключень.

Погодинні відключення світла допоможуть забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Погодинні відключення світла допоможуть забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

У Львівобленерго зазначили, що такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням усіх споживачів.

До графіку погодинних відключень електроенергії ввійшло 75% клієнтів Львівобленерго. Усіх споживачів поділили на три групи (по 25% у кожній).

Для кожної групи зазначено день та орієнтовний час вимкнення. Переглянути, до якої групи віднесений ваш будинок, можна у спеціальних таблицях:

Або ви можете скористатись спеціальним сервісом. Необхідно лише вказати назву вулиці та номер будинку, і система автоматично покаже, до якої групи вас віднесено.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-29 10:53:32