Львівський портал

Сирський приїхав на передову і назвав своє головне завдання

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вважає, що головне завдання на Авдіївському та Курахівському напрямках – завдати окупантам максимальних втрат, утримати займані позиції та відновити втрачені. Про це він написав у своїх соцмережах.

Так, на Авдіївському та Курахівському напрямках наші військові ведуть жорсткі бої ворогом, сили якого є значно більшими. Незважаючи на те, що окупанти несуть значні втрати у живій силі та техніці, вони вперто продовжують атакувати позиції ЗСУ, іноді мають успіх на окремих ділянках.

«Головне моє завдання – ефективно використати бойові можливості озброєння і військової техніки наших підрозділів для нанесення максимальних втрат противнику та знищення значної частини його артилерії та бронетехніки; утримати займані позиції і відновити положення там, де ми відійшли. Для посилення оборони на головних напрямках потрібно грамотно розподіляти наші резерви», – відзначив Олександр Сирський.

Генерал додав, що попрацював із командирами бригад, які воюють на цих двох напрямках, та акцентував на організації роботи на пунктах управління щодо вогневого ураження ворога.

Також головком наголосив на важливості своєчасності та адекватності рішень, які доводиться приймати залежно від ситуації на полі бою, а також на підтриманні постійної взаємодії між частинами і підрозділами.

Передісторія

17 лютого Збройні Сили України вийшли з Авдіївки на Донеччині, аби уникнути ворожого оточення.

Згодом українським військовим довелося відступити з позицій у Ласточкиному – селі, розташованому відразу біля Авдіївки. Офіційно в ЗСУ цей маневр підтвердили 26 лютого. Після цього війська РФ взялись із трьох сторін штурмувати сусідню Орлівку.

27 лютого в ЗСУ заявили про відхід зі ще двох сіл біля Авдіївки –Степового та Сєверного.

Znimok ekrana 2024 02 29 145937

Ввечері 28 лютого 3 штурмова бригада вибила росіян із Красногорівки (теж біля Авдіївки), куди вони напередодні зуміли зайти війська РФ.

29 лютого Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що українські військові вибили окупантів, які прорвались на околицю Орлівки (теж біля Авдіївки). За словами генерала, окремі командири допустились прорахунків на певних напрямках фронту, але їх вдалося виправити.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-02-29 14:56:04

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин