Україна і світ

Сили РФ перебувають орієнтовно за 16 км від Слов’янська – британська розвідка

Розвідка Міноборони Великої Британії припускає, що Східна та Західна група Збройних сил РФ може бути зосереджена за 16 км на північ від Слов’янська Донецької області.

Водночас в британському оборонному відомстві вважають, що, оскільки місто перебуває під загрозою і з боку Центральної та Південної груп російських військ, то є висока ймовірність, що битва за Слов’янськ стане наступною в боротьбі за Донбас.

Поки ж, додають у Міноборони Великої Британії, Росія продовжує консолідувати свій контроль над Лисичанськом та Луганською областю.

ISW

– На півночі РФ кинула на Ізюмський напрямок більшість наявних підрозділів Східної та Західної груп військ, – зазначають у британській розвідці.

Є припущення в Міноборони Великої Британії, що російські війська впродовж останнього тижня могли просунулися ще на 5 км вниз по головній дорозі E40 від Ізюма.

Однак там вони стикнулись із надзвичайно рішучим опором українців.

Нагадаємо, що напередодні голова Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях закликав місцевих жителів евакуюватися, поки це безпечно, тому що обстріли російськими окупантами посилюються.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 133-тю добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: Ministry of Defence

Фото: Вадим Лях


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-06 17:23:39

Back to top button