Львівський портал

Штат Львівської міськради скорочують на 20%

1

У Львівській міськраді на 20% скоротять кількість працівників. Таким чином з 1 січня 2024 року у мерії працюватиме 1471 людина. «За» відповідну ухвалу 28 вересня під час сесії проголосували 44 депутати.

Оптимізація на 20% штату мерії передбачає звільнення 380 людей. Йдеться не лише про сам апарат Львівської міської ради, а й про її структурні підрозділи й виконавчі органи такі як, наприклад, районні адміністрації.

Відтак із 1 січня 2024 року штатний розпис складатиме 1471 особу. Коментуючи це рішення, міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що воно було «непростим», але необхідним, щоб скоротити видатки.

«Я прийняв непросте рішення і запропонував скоротити чисельність штату на 20%. Це 380 людей, це багато. Але в нас нема іншого вибору. Наступне рішення, яке я буду пропонувати, – оптимізувати структуру міської ради. Тільки таким чином мусимо рухатися вперед, до перемоги. Після перемоги будемо мати інші можливості, а сьогодні кошти [міського бюджету] і державі треба віддати, і тут багато треба робити, тому нам потрібна оптимізація», – сказав мер.

Крім того, у Львівській міськраді почали по-новому нараховувати зарплати працівникам. Як саме, міський голова не уточнив, але зауважив, що такий механізм дозволяє «персоніфіковано підходити до оплати праці тих людей, які справді роблять роботу».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-28 12:10:49

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин