Львівський портал

Шольц відмовився від націоналізації підрозділу «Газпрому»

Аби не «роздратувати» Путіна канцлер Німеччини Олаф Шольц відмовився від повної націоналізації колишнього німецького підрозділу «Газпрому». Про це пише Bloomberg.

Так, канцлер Німеччини відхилив пропозицію  міністра економіки Роберта Хабека націоналізувати Gazprom Germania. За даними джерел, Шольц переймається, що подібне рішення може розлютити Путіна та призвести до більших проблем з постачанням російського газу.

Зауважимо, уряд Німеччини до кінця вересня 2022 року взяв санкційну компанію під тимчасову «опіку». Наразі цей термін продовжили на невизначений час. Таким чином енергетичний регулятор Німеччини бере на себе роль акціонера і зможе вживати необхідних заходів для забезпечення постачань фірми.

Нагадаємо, раніше «Газпром» оголосив про призупинення постачання газу данській компанії Orsted Salg & Service A/S та німецькій Shell Energy Europe Limited, яка зареєстрована в Лондоні. Причиною стала несплата рахунків в рублях, як цього вимагала Росія.

Уряд Німеччини одразу заявив, що готовий до газової суперечки з Росією та не збирається дотримуватися нових вимог. Інші країни «Великої сімки» також наголосили, що подібні вимоги неприпустимі для них.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-06-15 13:11:02

Back to top button