Львівський портал

Школу в Рудно обіцяють добудувати до кінця року

Будівництво школи № 74 у смт Рудно вартістю 30 мільйонів обіцяють завешити до кінця 2020 року. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Зараз у цій школі навчається 925 учнів, хоча смт Рудно додатково потребує ще 180 місць, тому поки тут навчання здійснюється у дві зміни. Відтак ЛКП «Рембуд» добудовує корпус СЗШ № 74.

Начальниця управління освіти Львівської мерії Зоряна Довганик розповіла, що будівництво цієї школи розпочалось ще в 2009 році, але було призупинене на довший час. Роботи відновилися з новим підрядником у 2018 році. На сьогодні воно вже готове на 50%.

Наразі в будівлі оздобили фасад, укріпили несучі стіни, влаштували шатровий дах, а також встановили віконні та дверні прорізи. Зараз оздоблюють внутрішні приміщення. Загальна вартістю об’єкту  – 30,8 млн грн, з них освоєно 14,6 млн грн.

«З листопада 2018 року роботи тривають постійно, не зважаючи на певні проблеми із фінансуванням. Якщо ми отримаємо необхідні кошти, то до грудня цей об’єкт буде зданий», – зазначив директор ЛКП «Рембуд» Михайло Сидорович.

 

 

Фото: ЛМРДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close