Україна і світ

Шкодить репутації партії: Тищенка зняли з посади голови Закарпатської організації Слуги народу

Голова Слуги народу Олена Шуляк достроково припинила повноваження нардепа Миколи Тищенка як голови Закарпатської Обласної організації партії.

Про це повідомили у партії Слуга народу. Повноваження Тищенка припинили з 19 липня.

– В умовах повномасштабної війни з Росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками, – зазначила Шуляк.

За її словами, саме від регіональних організацій наразі залежить ефективність виконання завдань, які перед партією ставить президент і українське суспільство.

– Репутаційна бездоганність, ефективність рішень та міцний зв’язок із людьми – такими принципами партія, що створена президентом, і делегувала монобільшість до парламенту, буде керуватися на практиці, – додала вона.

У партії також наголосили, що тимчасово виконуючим обов’язки голови обласної організації призначили Віктора Микиту – голову Закарпатської ОВА.

Тищенко зобов’язаний до 19 жовтня забезпечити проведення зборів Закарпатської організації СН для вирішення питання про обрання нового голови обласної організації.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Слуга народу 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-20 01:11:14