Україна і світ

Що найбільше дратує Кім Кардашян в її чоловіку: несподіване зізнання зірки

Що найбільше дратує Кім Кардашян в її чоловіку: несподіване зізнання зірки

Акторка та засновниця реаліті-шоу “Сімейство Кардашян” зізналась, що найбільше її дратує в Каньє Весті. Кім Кардашян не тільки назвала звичку свого чоловіка, але й навела приклад, коли він її продемонстрував.

Зірка зробила несподіване зізнання моделі Ешлі Грем, яка започаткувала власне шоу “Pretty Big Deal”. Першою гостею її проекту стала Кім Кардашян, яка не приховувала свого захвату від спілкування з пишнотілою манекенницею. 

У невимушеній атмосфері Кім Кардашян розкрила багато таємниць. Зокрема, зірка не стала відмовлятись від провокативного питання Ешлі Грем та відверто розповіла, що саме її дратує в Каньє Весті. За словами Кім, чоловік страждає від нарколепсії – хвороби нервової системи, яка провокує напади непереборної сонливості. 

Він може заснути всюди. На моєму дебютному модному вечорі, коли він знайомив мене з зірками, які ледь говорили англійською (ми були у Франції), він заснув за обіднім столом в ресторані,
– зізналась Кім Кардашян.

Однак не тільки зірка має претензії до свого чоловіка. Кім також розповіла, що Каньє Вест теж дорікає їй у некультурній звичці, яку вона інколи демонструє під час публічних виходів. 

“Він би не хотів, аби я вживала нецензурні слова. Так, я багато лаюся. Мабуть, ще він би хотів, щоб я частіше надсилала йому сексуальні фотографії”, – додала Кім Кардашян. 

Дивіться повне інтерв’ю Ешлі Грем з Кім Кардашян (відео):

 

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close