Україна і світ

Ще один крок до відродження Металіста: Терехов оголосив про передачу Харкову стадіону та академії

Депутати Харківської обласної ради передали у власність міста стадіон Металіст і всю його інфраструктуру – академію і тренувальну базу.

Таким чином, Харків повертається на футбольну карту України і Європи, написав у Facebook виконуючий обов’язки мера міста Ігор Терехов.

– За багато років блукання з рук в руки все це застаріло. Подальше зволікання могло буквально добити клубну інфраструктуру і позбавити Харків надії на сертифікацію для міжнародних матчів і єврокубків, – зазначив керівник міста.

Терехов каже, що щиро вдячний депутатам облради за мудре і господарське рішення.

За його словами, завдяки рішенню облради Харків отримав футбольну академію світового рівня.

– Харків стане батьківщиною і колискою нового покоління власних зірок футболу. У моєму футбольному дитинстві я міг би тільки мріяти про таку базу і школі. А нинішньому поколінню хлопчиків Харків подарує ці безмежні можливості – приходьте і займайтеся! Ідіть до своєї мрії!, – сказав Терехов.

Він пояснив, що стадіон є культурно-спортивної платформою для проведення соціально значущих заходів будь-якого масштабу.

– Звичайно, попереду у нас багато роботи. Але вдячної роботи, результатом яких стануть нові перемоги і тріумфи ФК Металіст, – заявив Терехов.

Терехов додає, що вони разом з Олександром Ярославським сподіваються на підтримку і допомогу харків’ян у відродженні футбольної легенди.

У Харкові починають виробництво власних трамваїв

Міська влада Харкова у співпраці з бізнесом починає масштабне оновлення транспортного парку. У місті вироблятимуть власні трамваї, заявив в.о. мера Ігор Терехов на інвестиційному форумі UkraineInvest Talks: Dnipro.

Перший трамвайний вагон у рамках проекту Харківський трамвай представлять вже у вересні, додав він. Мета проекту – повністю замінити трамвайний парк міста.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-10 16:29:43

Back to top button