PRESS ЦЕНТР

Ще 10 новеньких карет швидкої допомоги з`явилися на Рівненщині

Ще 10 новеньких карет швидкої допомоги з`явилися на Рівненщині

Загалом в Рівненській області функціонує 91 бригада ЕМД та МК в цілодобовому режимі. Це лікарі та фельдшери, які щодня рятують життя жителям Рівненщини.

" Більше 50% карет швидкої допомоги підлягали списанню. Ми постійно вкладали великі кошти на ремонт автопарку, оскільки ми не можемо собі дозволити не працювати. Ми рятуємо життя людям. За останні 3 місяці завдяки співпраці з НСЗУ та Міністерству охорони здоров`я України вдалося оновити автопарк на 25 одиниць. Минулого року нашим підстанціям екстреної медичної допомоги ми закупили і передали 15 новеньких карет швидкої допомоги. Сьогодні ще 10 автомобілів. Будемо намагатися повністю оновити автопарк.", – розповів в.о. керівника КЗ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Рівненської обласної ради Андрій Бортнік.

Один такий автомобіль класу "В" коштує майже 2 мільйони гривень. За додаткові гроші закупили апарати штучної вентиляції легень, а це ще близько 300 тисяч гривень.

"Це всі кошти, які заробив КП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Рівненської обласної ради у НСЗУ. Адміністрація закладу визначала, яким підстанціям передавати нові автомобілі. Враховували навантаженість бригад, віддаленість до населених пунктів зони обслуговування, укомплектації бригад", – додав керівник обласного управління охорони здоров`я Олег Вівсянник.

Ще 10 новеньких карет швидкої допомоги з`явилися на Рівненщині
Сьогодні, 29 січня, ключі від автомобілів швидкої допомоги вручали керівник КП "ОЦЕМД та МК" Андрій Бортнік, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, голова ОДА Віталій Коваль та його перший заступник Сергій Подолін.
Нові автомобілі "екстренки" їздитимуть у Дубровиці, Гощі, Дубно, Вараші, Корці, Мізочі, Деражному, Сосновому та у Рівному.

"Ми дуже раді, що тепер у нас буде новий автомобіль. Бо населення, яке ми обслуговуємо збільшилось. Ми виїжджаємо на виклики не лише у м.Вараш, а й в сусідні села. А там така дорога, що проїхати просто неможливо. Автомобілі, а їх у нас два, постійно доводилося ремонтувати", – ділиться емоціями старший фельдшер Вараської підстанції екстреної медичної допомоги Ганна Левчик.

"Укомплектування сучасне та якісне. Бачу є ще й дефібрилятор. Для нас важливо, як ми забезпечені, оскільки ми повинні якісно надавати медичну допомогу. А коли є необхідне – це покращує нашу роботу", – додає завідувач Вараської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Богдан Гаврилюк.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
29.01.2021

Back to top button