Шахтар на останній хвилині не зберіг перевагу над Реалом у Лізі чемпіонів

Донецький клуб Шахтар у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23 нічиєю завершив матч мадридським Реалом.

Гра проходила на стадіоні Легія у польській столиці Варшаві.

Матч розпочався у спокійному ритмі і тривав таким чином протягом усього першого тайму, за виключенням декількох небезпечних моментів.

До серйозної гри обидві команди перейшли після перерви, коли на 46-й хвилині Зубков зміг вирватись з-під тиску Менді та головою пробив в кут воріт мадридців, де стояв українець Лунін – 1:0.

Після цього гравці Реала підсилили тиск та двома ударами від Чуамені та Бензема намагались штурмувати ворота Шахтаря протягом трьох хвилин. Після подвійної заміни на 57-й хвилині на поле вийшли Модрич та Вінісіус.

Реал намагався відігратись, проте захист доннечан діяв без помилок, де усі флангові атаки блокували Конопля та Михайліченко, а Бондар з Матвієнко узяли на себе м’ячі в районі штрафного, тож удари противника українців йшли повз.

Свої найкращі шанси іспанці створили вже наприкінці гри: Вінісіус з лінії воріт головою відправив м’яч над поперечиною, а Рюдігер також ударом головою мало не влучив у лівий кут.

Драматична розв’язка настала на останній доданій хвилині, коли через пас Крооса до штрафного Рюдігер проштовхнув м’яч головою у ворота Трубіного, який залетів в сітку після удару об штангу.

Як наслідок, Шахтар – Реал – 1:1.