Україна і світ

Секретар Бориспільської міськради Годунок назвав дату подачі судового позову до Зеленського

Чиновник має намір вимагати від Зеленського виплати однієї гривні компенсації за моральну шкоду, публічних вибачень і сприяння в будівництві низки об’єктів у Борисполі

Джерело: 112.ua

Секретар Бориспільської міськради Годунок назвав дату подачі судового позову до Зеленського

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок у п’ятницю, 19 липня, звернеться до суду з позовом до президента України Володимира Зеленського через образу його честі і гідності. Про це Годунок сказав у коментарі УНН.

“Планую подавати (до суду. – ред.), 100%. Збираюся у п’ятницю (19 липня. – ред.) до Печерського або Оболонського суду – у залежності від того, де працює людина, або де проживає “, – повідомив Годунок.

За його словами, зараз готується позовна заява про образу честі і гідності.

Годунок має намір вимагати виплату однієї гривні компенсації за нанесення моральної шкоди. Крім того, чиновник вимагатиме публічних вибачень, а також сприяння президента “в будівництві об’їзної дороги, дитячого садка, школи та лікарні”.

Нагадаємо, в. о. глави СБУ Іван Баканов заявив, що президент України Володимир Зеленський не дзвонив йому з приводу секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка, як обіцяв раніше, 10 липня під час свого візиту до Борисполя.

У середу, 10 липня, у ході робочої наради у Борисполі сталася перепалка між президентом України Володимиром Зеленським та секретарем Бориспільської міськради Ярославом Годунком. “Дискусія” завершилася тим, що Зеленський зі словами: “Вийди звідси, розбійник!” вигнав раніше засудженого за розбій депутата. Крім того, Зеленський пообіцяв, що поговорить з Бакановым з приводу Годунка.

Джерело: www.112.ua

Close