Львівський портал

СБУ оголосила нову підозру російському пропагандисту Кисельову

Правоохоронці задокументували нові злочини підсанкційного російського пропагандиста Дмитра Кисельова, який популяризує збройну агресію рф, закликає до захоплення України та виправдовує воєнні злочини рашистів. Про це Львівському порталу повідомили у Службі безпеки України.

Фігурант входить до медійного пулу путіна, через що залишається ведучим одного з головних рупорів московської пропаганди – передачі «вісті тижня» на центральному каналі кремля «росія 1».

Так, наприклад, Кисельов регулярно поширює фейки про внутрішню обстановку в Україні та її міжнародні відносини.

Також фігурант намагається виправдовувати війну рф проти України, закликає до повалення конституційного ладу в нашій державі та захоплення її території.

Нагадаємо, що це не перші злочини Кисельова. Його підривну діяльність правоохоронці регулярно документують від початку повномасштабної війни.

Як результат, у березні 2022 року слідчі заочно повідомили йому про підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Зараз, за додатковою доказовою базою та висновками експертиз, Кисельову повідомили про нову підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, вчинені з використанням засобів масової інформації);
  • ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків);
  • ст. 436 (пропаганда війни);
  • ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки зловмисник переховується на території рф, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Нагадаємо, що у 2022 році асоціація журналістів Польщі випустила заяву, в якій закликала судити як воєнних злочинців російських пропагандистів, які видають себе за журналістів. Серед них був і Дмитро Кисельов.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: скриншот

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-21 15:44:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин