Україна і світ

Сайт “Миротворець” вніс у свої списки главу Мюнхенській конференції Ішингера за “12 кроків досягнення миру в Україні”

За Ішингером, на думку “Миротворця”, значаться такі “гріхи”, як “замах на суверенітет і територіальну цілісність України”, “участь у пропагандистських заходах Росії проти України”Автори сайту “Миротворець” внесли главу Мюнхенській конференції з безпеки Вольфганга Ішингера в свою базу даних. Відповідне повідомлення можна знайти на сайті даного проекту.

За Ішингером, на думку “Миротворця”, значаться такі “гріхи”, як “замах на суверенітет і територіальну цілісність України”, “участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України”, “маніпулювання суспільно значущою інформацією”, співавторство у “проросійському мюнхенському плані капітуляції і розділення України – “Дванадцять кроків до більшої безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні”.

Автори “Миротворця” в своїй аргументації зазначають, що цей документ ставить за мету відновлення співпраці Заходу з Росією без деокупації Криму і без виконання вимог законодавства України щодо Донбасу, поступове зняття санкцій з Росії, зближення між РФ з Євросоюзом.

Нагадаємо, в п’ятницю, 14 лютого, на Мюнхенській конференції з безпеки оприлюднили план припинення війни в Україні розроблений спільно трьома міжнародними організаціями та Російською радою з міжнародних справ. План викликав жорстку критику через його антиукраїнську спрямованість.

Через кілька годин текст плану зник, але пізніше знову став доступний. 

МЗС України заявило, що оприлюднений на Мюнхенській конференції план припинення війни в Україні, відомий як “12 кроків до миру на Донбасі”, є приватною ініціативою, а не офіційним документом заходу.

Нагадаємо, в центрі “Миротворець” обіцяли, що 10 грудня 2019 року сайт зупинить свої сервери.

У жовтні того ж року моніторингова місія ООН з прав людини закликала Верховну Раду ініціювати закриття сайту “Миротворець”.

В 2016 році тодішні голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський і посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль закликали міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова належним чином розслідувати факт публікації на сайті центру “Миротворець” особистих даних українських та іноземних журналістів, які отримали акредитацію на тимчасово окупованій території Донбасу.

Представники ЄС вимагали забезпечити гарантії того, що всі внесені на сайт особисті дані будуть видалені і подібних прецедентів порушення прав громадян більше не виникатиме.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Back to top button
Facebook
Close