Суспільне мовлення
“Рух” розгромно програв “Мідтьюлланну” в першому матчі другого раунду плей-оф Юнацької ліги УЄФА

1
Як минув поєдинок єврокубка за участі української команди.
“Рух” U19 програв перший матч другого раунду плей-оф Юнацької ліги УЄФА. У номінально домашньому поєдинку львів’яни поступилися данському “Мідтьюлланну” – 0:4.
Чинні чемпіони України серед команд U19 вийшли до другого раунду плей-оф Юнацької ліги УЄФА, де вони рухаються Шляхом переможців ліг, після перемоги у двоматчевому протистоянні над “Сараєво” (4:2). Цей етап визначає команди, які у стикових поєдинках зіграють проти других місць у групах Шляху Ліги чемпіонів.
Як минув матч за участі “Руха” U19?
- На 17-й хвилині перевагу в рахунку отримала данська команда, яка вийшла вперед завдяки гольовому удару Мігеля Крюгера-Йонсена.
- У першому таймі “Мідтьюлланн” здійснив по воротах Святослава Ванівського п’ять точних ударів (проти два у “Руха”), однак на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь данців.
- На 57-й хвилині матчу “Мідтьюлланн” забив ще один гол: після пасу Крюгера-Йонсена з другої спроби відзначився нападник Стенлі Іхеаначо.
- На 69-й хвилині Ванівський сфолив у власному штрафному майданчику, за який рефері Патрік Коларіч призначив пенальті. Удар з 11-метрової позначки реалізував Іхеаначо.
- Наприкінці основного часу данці забили четвертий гол, коли на 87-й хвилині відзначився Даніель Фрейр Крістьянссон та встановив остаточний рахунок поєдинку.
Юнацька ліга. Шлях переможців ліг. Другий раунд
“Рух” (Україна) — “Мідтьюлланн” (Данія) – 0:4
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Голи: Крюгер-Йонсен, 17, Іхеаначо, 57, 69, Крістьянссон, 87
Що відомо?
- Матч-відповідь між “Мідтьюлланном” та “Рухом” відбудеться у середу, 28 листопада, у Данії.
- “Рух” вдруге поспіль грає в другому раунді Шляху переможців ліг. Минулого сезону команда дісталася 1/8 фіналу, де програла “Мілану” (0:1).
- У Юнацькій лізі УЄФА продовжує виступи інший представник України — донецький “Шахтар” U19. Донеччани рухаються Шляхом ліги чемпіонів та з трьома очками йдуть третіми у своїй групі.