Розстріл воїна ЗСУ: полонений на Сумщині російський морпіх зізнався у воєнному злочині

Полонений російський військовослужбовець Іван Хамгушеєв з 810-ї окремої бригади морської піхоти зізнався в спільному розстрілі українського військовополоненого в Сумській області.
Відповідне відео оприлюднило командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Окупант каже, що боявся розстрілу своїми ж через невиконання наказу. Факт страти українського воїна в полоні підтверджують і його побратими.
«Моральний розпад як системна норма. Це про російську армію загалом і особливо виразно у деяких бригадах рф. 810 окрема бригада морської піхоти займає в цьому топі особливе місце через різні форми садистського знущання з українців та своїх. «Обнулить» — не винятки, а світоглядна система росіян», — наголошують в ДШВ ЗСУ.
Практика примусових розстрілів у російській армії за невиконання наказу йти на вірну смерть — це граничне оголення теми насильства, страху і знецінення людської особистості.
Суцільний відвертий прояв «достоєвщини» та «бєрдяєвщини» у повному об’ємі. Додайте сюди ще мільйонні борги через кредити та невлаштованість побуту пересічного росіянина з глибинки.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 21-ї окремої механізованої бригади на Сумщині завдали нищівної поразки підрозділам 810-ї бригади морської піхоти рф, яка брала участь в окупації Криму, внаслідок чого десять окупантів потрапили в полон, а російські «воєнкори» назвали цей бій «чорним днем для морської піхоти».