Україна і світ

Розпадеться на 34 держави: Форум вільних народів Росії ухвалив декларацію про деколонізацію РФ

У Празі завершився другий Форум вільних народів Росії. На ньому було ухвалено декларацію про деколонізацію Росії.

У конференції взяли участь представники російської опозиції, учасники регіональних і національних рухів, громадські активісти та експерти.

В ухваленій декларації міститься заклик до представників етнічних груп, які воюють у лавах російської армії “у несправедливій війні проти України”, повернутися додому або здатися українським військам.

— Празька декларація визначає РФ як терористичну державу, чиї колоніальні практики впродовж століть, такі як примусове виселення та геноцид, зробили корінні народи жертвою історичної несправедливості.

Наші народи проти волі втягнули у військові злочини. Через політику імперіалістичного центру проти нас запроваджують санкції, нам погрожують цивілізаційною ізоляцією, і навіть повним зникненням, – йдеться в декларації.

Представники етнічних груп та націй, котрі діють у Росії наголосили, що дії Москви призвели до того, що РФ опинилася на межі хаосу і громадянської війни.

— Запобігти цьому може лише повна, контрольована деколонізація Росії, – констатували вони.

Зазначається також, що процес повної та загальної деколонізації Росії має базуватися на міжнародному праві, включаючи Загальну декларацію прав людини та право націй на самовизначення, закріплене в Статуті ООН.

295756202 590266015798213 8643725641281162212 n

Нещодавно з’явилося звернення до президента США Джо Байдена Ліги вільних націй, яка об’єднала представників “поневолених Кремлем народів”. Вони просили його допомогти їхнім народам вийти зі складу РФ.

Ліга вільних націй – це об’єднання башкирського, бурятського, інгерманландського, козачого, калмицького, татарського та ерзянського національних рухів, які хочуть вийти зі складу Росії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-24 21:55:18

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин