Україна і світ

Розбили вщент: військовий “ДНР” розповів про гідну відсіч ЗСУ

Представник так званої ДНР розповів, що українські захисники повністю розбили їхній підрозділ. Про це йдеться у розмові окупанта з дружиною, яку вдалося переходити українській розвідці. За його словами, загарбники зазнали значних втрат серед особового складу.

– Зранку як почали. Не знаю, зараз буде вирішуватися питання. Ми всі пішли у відмову. Більше нікуди ніхто. З мінометів, з чого тільки не крили. Сказали, що на евакуацію. А потім приїхали – а чого позиції залишили? Нехай вертаються. Та йдіть ви. Вам треба, ви й вертайтеся, – зазначив окупант.


За словами військового так званої ДНР, Збройні сили України оточили підрозділ РФ та дали гідну відсіч окупантам. Він зазначив, що загарбники просили про підкріплення, однак ніхто не відправив додаткові сили на підмогу.

– Просто оточили і як дали (прочуханки). Просили по рації, тупо забили. Кинули, а потім – та вертайтеся! Там нікого нема. Росіяни звідти на ногах втікали. Нашого російського комбата не довезли. Лишень 30 відзначили, – зізнався солдат “ДНР” дружині.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-26 17:09:23

Back to top button