Україна і світ

Росіянин отримав довічне за вбивство двох українських військових у Німеччині

Фото: Depositphotos

Другий окружний суд Мюнхена засудив до довічного ув’язнення 58-річного громадянина Росії, який вчинив подвійне вбивство українських військових у місті Мурнау, що у Баварії.

Суд визнав особливу тяжкість злочину, що унеможливлює дострокове звільнення засудженого, пише N-tv.

Вбивство українських військових у Німеччині: що відомо

Обидва загиблі українці лікувались від отриманих поранень, отриманих під час війни з Росією, в місцевій клініці.

Під час судового процесу в лютому обвинувачений визнав свою провину та зізнався у вбивстві 36-річного та 23-річного військових.

Вбивство сталося після того, як три чоловіки зустрілися і випивали разом. За даними суду, після суперечки, яка виникла, росіянин взяв ніж і кілька разів ударив ним старшого з українців у шию. Після цього він завдав п’ять ударів ножем молодшому військовому.

Інформація про напад надійшла до поліції увечері 27 квітня 2024 року. Прибувши на місце, медики виявили одного з постраждалих мертвим, а другий, отримавши серйозні поранення, помер у лікарні.

Злочин стався біля торгового центру в Мурнау. Після скоєного обвинувачений намагався втекти, але був затриманий поліцейськими. За даними правоохоронців, на момент вбивства він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Один із загиблих військових служив у 122-му аеромобільному батальйоні 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ. У 2023 році він був поранений під час боїв за Білогорівку й проходив реабілітацію в Німеччині.

Це не перший випадок, коли в Німеччині жертвами нападу росіян ставали українці. У лютому 2024 року в Оберхаузені від ножових поранень загинув 17-річний український баскетболіст Володимир Єрмаков.

Його друг, Артем Козаченко, помер в реанімації. Четверо нападників отримали покарання у вигляді позбавлення волі на термін від восьми з половиною до десяти років.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-07 21:10:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин