Львівський портал

Росіяни продовжують штурмувати на Покровському напрямку, активізувались на Курщині, – Генштаб

Із початку доби на фронті вже відбулося 93 боєзіткнення. Російські окупанти продовжують штурмувати позиції Сил оборони України, найбільш інтенсивно – на Покровському, Курському та Лиманському напрямках. Про це йдеться у зведенні Генштабу станом на 16:00 четверга, 1 травня.

Від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади прикордонних із РФ населених пунктів, зокрема Миропільське, Пономаренки, Братениця, Новодмитрівка, Дмитрівка, Гірки, Білокопитове, Нововасилівка, Михайлівка, Соснівка, Біла Береза, Велика Писарівка Сумської області; Тимофіївка Харківської області. Ударів ворожої авіації зазнали населені пункти Рогівка, Краснопілля та Угроїди Сумської області.

На Харківському напрямку Сили оборони відбивають дві ворожі атаки поблизу Вовчанська та в бік Нововасилівки.

На Куп’янському напрямку агресор п’ять разів атакував у районах населених пунктів Новоосинове, Глушківка, Нова Кругляківка та Загризове.

На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила 17 атак на позиції українців у районах Надії, Ямполівки, Колодязів та в бік Греківки й Зеленої Долини, сім боїв тривають. Наші воїни стійко тримають оборону та завдають ворогу втрат.

На Сіверському напрямку ворог атакував у бік Верхньокам’янського та Серебрянки. Загалом із початку доби відбулося одне боєзіткнення.

На Краматорському напрямку ворог штурмував позиції Сил оборони у районах населених пунктів Часів Яр, Новомаркове та в бік Білої Гори. ЗСУ зупинили дві наступальні дії рашистів, наразі тривають ще три боєзіткнення.

На Торецькому напрямку відбулося три боєзіткнення у районах населених пунктів Щербинівка, Дружба та в бік Диліївки.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 26 спроб потіснити Сили оборони із займаних позицій поблизу населених пунктів Олександропіль, Малинівка, Лисівка, Даченське, Котлине, Удачне, Новосергіївка, Надіївка, Новоолександрівка, Котлярівка, Троїцьке, Андріївка, а також у бік Миролюбівки й Олексіївки. Українські військові стримують натиск та відбили 20 атак противника, шість боєзіткнень тривають. Авіаційних ударів керованими бомбами ворог завдав по населеному пункту Покровськ.

На Новопавлівському напрямку відбулося шість ворожих атак у районах Привільного та Вільного Поля, два боєзіткнення тривають дотепер. Водночас противник завдав авіаційних ударів по Новополю, Розівці, Святопетрівці та Зеленому.

На Гуляйпільському напрямку авіаударів зазнало Залізничне.

Чотири ворожі атаки успішно зупинили Сили оборони на Оріхівському напрямку – загарбники намагалися просунутися вперед поблизу Лобкового, Кам’янського та Степового. Ворог завдав авіаційних ударів по районах населених пунктів Новоданилівка, Оріхів та Новоандріївка.

На Придніпровському напрямку окупанти завдали авіаційних ударів по Херсону та Тягинці.

На Курському напрямку сьогодні відбулося 21 боєзіткнення, зокрема п’ять з них тривають досі. Крім того, ворог завдав 13 авіаційних ударів, скинувши 18 КАБів, здійснив 116 артилерійських обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах, зокрема чотири – із реактивних систем залпового вогню.

На решті напрямків особливих змін в обстановці не відбулося.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-01 17:36:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин