Росіяни продовжують посилено тиснути на Покровському напрямку, – Генштаб

Із початку доби на фронті вже відбулося 133 бойові зіткнення, більше ніж половина з них пройшла на Покровському та Олександрівському напрямках. Про це йдеться у зведенні Генштабу станом на 16:00 понеділка, 20 жовтня.
Сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждала громада населеного пункту Блешня Чернігівської області.
На Північнослобожанському і Курському напрямках вже відбулися три ворожі атаки. Авіація загарбників завдала чотири удари, скинувши при цьому 13 керованих авіаційних бомб. Крім того, ворог здійснив 76 артилерійських обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, шість з яких – із реактивних систем залпового вогню.
На Південнослобожанському напрямку відбулося сім бойових зіткнень у районах Бологівки, Кам’янки та Кутьківки. Наразі триває одне бойове зіткнення.
На Куп’янському напрямку точаться дві ворожі атаки на позиції українських підрозділів поблизу Куп’янська та Богуславки.
На Лиманському напрямку сьогодні загарбницька армія здійснила одну атаку на позиції українців у районі населеного пункту Шандриголове.
На Слов’янському напрямку з початку доби противник вісім разів атакував поблизу Ямполя, Серебрянки, Дронівки, Виїмки, Федорівки та в напрямку Званівки.
На Краматорському напрямку агресор двічі атакував позиції наших оборонців поблизу населеного пункту Ступочки.
На Костянтинівському напрямку наші захисники відбили 12 ворожих спроб вклинитися в нашу оборону в районах Олександро-Шультиного, Катеринівки, Щербинівки, Русиного Яру, Софіївки та Полтавки. Дотепер триває ще одне бойове зіткнення.
На Покровському напрямку від початку доби російські окупанти здійснили 55 спроб потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Володимирівка, Шахове, Дорожнє, Полтавка, Сухецьке, Родинське, Мирноград, Червоний Лиман, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Дачне та у напрямку населених пунктів Покровськ і Новопавлівка. Сили оборони стримують натиск та вже відбили 54 атаки.
На Олександрівському напрямку ЗСУ зупинили 17 штурмів ворожих військ у районах населених пунктів Запоріжжя, Андріївка-Клевцове, Олександроград, Вороне, Соснівка, Калинівське, Новогригорівка, Ольгівське та в напрямку Орестополя, Олексіївки й Привільного. Ще два бойові зіткнення тривають дотепер.
На Гуляйпільському напрямку агресор завдав авіаційного удару по населеному пункту Залізничне.
На Оріхівському напрямку наші захисники відбили шість атак рашистів у напрямку Плавнів та Приморського, поблизу Новоандріївки, Малої Токмачки, Степногірська, Степового. Дотепер тривають ще два бойові зіткнення.
На Придніпровському напрямку ворог завдав авіаудару по населеному пункту Миколаївка, здійснив одну безрезультатну спробу наблизитись до позицій українських підрозділів у напрямку Антонівського мосту.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-20 16:40:00