Росія отримає від експорту в ЄС більше, ніж Євросоюз витрачає на допомогу Україні, – Bild

Європейські санкції проти Росії поки не мають великого впливу, і у 2025 році РФ може отримати від експорту енергоресурсів до ЄС більше коштів, ніж Євросоюз витрачає на військову допомогу Україні. Про це написав оглядач Bild Юліан Рьопке, передає Економічна правда.
За даними ЗМІ, у 2025 році Росія заробить від експорту енергоносіїв і сировини 233 млрд євро, з яких понад 20 млрд євро надійде з країн ЄС.
Це набагато більше, ніж Євросоюз виділяє на військову допомогу Україні для боротьби проти Росії.
За даними Bild, тільки за один місяць країни ЄС купили в Росії нафти, газу та урану приблизно на 2 млрд євро.
Завдяки величезному експорту енергоносіїв Росія може дозволити розвиток і постійне зростання військової економіки, вважають у німецькому виданні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-27 20:47:00