Росія обстріляла Костянтинівку, є загиблі та поранені

У четвер вранці, 17 липня, російські війська завдали масованого артилерійського удару по Костянтинівці на Донеччині. Внаслідок атаки загинули двоє мирних мешканців, ще одна людина отримала поранення. Про це повідомив начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Сергій Горбунов.
За його словами, окупанти били зі ствольної артилерії, зафіксовано щонайменше шість влучань по житловій інфраструктурі.
«Загинули двоє мирних жителів – обидва отримали смертельні поранення у власних домівках. Ще одна цивільна особа була поранена і доставлена до лікарні», – повідомив очільник громади.
Окрім людських втрат, значних руйнувань зазнала цивільна інфраструктура: пошкоджено або зруйновано фасади понад 30 приватних будинків.
Костянтинівка залишається однією з прифронтових громад, яка систематично потерпає від російських обстрілів. Влада закликає місцевих жителів не ігнорувати сигнали тривоги та, за можливості, евакуюватися в безпечніші регіони.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-07-17 13:59:00