Україна і світ

Росія нарощує війська поблизу кордону України: Хомчак назвав регіони

Російська Федерація нарощує свої регулярні війська поблизу державного кордону України, під ударом можуть опинитися одразу декілька регіонів.

Росія нарощує війська поблизу кордону України: Хомчак назвав регіони

Про це під час виступу на позачерговому засіданні Верховної Ради заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Розвідка зафіксувала активізацію російських військ в Брянській, Воронезькій та Ростовській областях, а також в окупованому Криму.

Ці регіони прилягають до північних, східних і південних областей України.

– Станом на сьогодні вздовж державного кордону України утримується 28 батальйонних тактичних груп противника, а саме в Брянської, Воронезької, Ростовської і на території тимчасово окупованого Криму.

Збройні сили РФ здійснюють поступове нарощування військ поблизу державного кордону України на півночі, на сході і на півдні, – повідомив Хомчак.

Додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп становить серйозну загрозу військовій безпеці України.

Станом на початок 2021 року лише міжвидове об’єднання військ Збройних сил РФ становить близько 32 тис. 700 військовослужбовців.

Окупаційні війська на Донбасі

Під час свого виступу Руслан Хомчак окремо надав дані щодо кількості ворожих військових на окупованих територіях Донбасу.

Йдеться про 1-ий і 2-ий армійський корпуси в складі 14 бойових бригад, полків і підрозділів забезпечення чисельністю близько 28 тис. військових.

Як і попередні роки, на керівних військових посадах в окупаційних адміністраціях так званих ЛНР і ДНР перебувають кадрові офіцери збройних сил РФ.

Апарат військових радників та інструкторів збройних сил РФ, які діють на окупованому Донбасі, складає понад 2 тис. осіб.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-30 14:47:42

Back to top button