Львівський портал

Росія атакувала «військовий об’єкт» майже на кордоні із Польщею. Спрацювала ППО

Росія знову обстріляла об’єкт військової інфраструктури на території Яворівського району. Успішно спрацювала система протиповітряної оборони. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Дякую ППО за роботу! Знову обстріляний об’єкт військової інфраструктури на території Яворівського району, майже на кордоні з Польщею. Більше інформації зранку. Не ігноруйте сигнали про повітряну тривогу. Спокійної ночі», – повідомив Максим Козицький.

Потужні вибухи які було чути у Львові – це результат успішної роботи ППО.

«Підтвердженої інформації про потрапляння ракет по місту немає. Давайте разом подякуємо за це тим, хто береже наше небо! Зранку дамо точнішу інформацію. Бережіть себе і не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!», – повідомив Андрій Садовий.

Раніше Львівський портал повідомляв, що у ніч на вівторок, 17 травня, о 00.24 год. у Львові почали лунати сирени повітряної тривоги. Аналогічні попередження з’явилися також у районах Львівщини. Повітряна тривога завершилась ракетною атакою Росії по Львівщині.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-05-17 02:03:01

Back to top button