Росія атакувала Україну 109 дронами та 3 ракетами: є влучання та падіння на 25 локаціях

У ніч проти 4 жовтня росіяни атакували Україну 109 дронами та 3 ракетами. ППО знешкодила 73 безпілотники. Про це повідомили у Повітряних силах.
Для атаки окупанти застосували безпілотники типу Shahed, «Гербера» та інші, які запускали з Брянська, Орла, Курська, Шаталова, Приморсько-Ахтарська та Міллерова (рф).
Також ворог атакував трьома балістичними ракетами «Іскандер-М/KN-23», запущеними з Ростовської та Воронезької областей рф.
Повітряний напад відбивали авіація, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Станом на 09:00 ППО збила/придушила засобами РЕБ 73 безпілотники на півночі та сході країни.
Водночас Зафіксовано влучання 3 ракет та 36 ударних дронів на 21 локації, а також падіння уламків на 4 локаціях.
У Повітряних силах наголошують, що атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих безпілотників.
Фото: ілюстративне / Повітряне командування «Південь», Facebook
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-04 10:08:00