Україна і світ

Родинам полеглих працівників поліції вручили ордени «За мужність»

22 липня, на Центральній площі у Чернівцях керівник поліції Буковини Віктор Нечитайло зустрівся із родинами двох загиблих працівників поліції зі східних областей і вручив їм посмертні державні нагороди. Серед полеглих героїв – поліцейський роти особливого призначення Донеччини Анатолій Дячук, інформує Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Під час загальнонаціональної хвилини мовчання буковинські поліцейські вшанували світлу пам’ять Героїв, полеглих за Україну. Участь у заході взяв командир РПОП Донецької області Рустем Менумеров.

Відповідно до Указів Президента України від 17.04.2022 №255 та від 15.02.2023 №81 старшого сержанта поліції ГУНП в Донецькій області Анатолія Дячука та старшого лейтенанта поліції ГУНП в Луганській області Ірину Гордієвич посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

«За незалежність та вільну націю наші колеги віддали найцінніше – своє життя, їхній подвиг ми пам’ятатимемо завжди», – зазначив Віктор Нечитайло.






Ордени «За мужність» ІІІ ступеня начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Віктор Нечитайло вручив матері та сину загиблих воїнів.

Поліцейський Роти поліції особливого призначення ГУНП в Донецькій області Анатолій Дячук загинув 4 травня 2022 року під час виконання службових завдань зі спротиву військам рф у Маріуполі. Правоохоронець захищав місто пліч-о-пліч з бійцями «Азову», був командиром загону. Мати, дружина та двоє донечок загиблого героя переїхали на територію Чернівецької області.

Поліцейська Роти патрульної служби поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області Ірина Гордієвич загинула 24 лютого 2022 року під час наступу військ рф на територію України. Син та мати загиблої поліцейської нині проживають на Буковині.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-07-23 00:21:48