Україна і світ

РНБО схвалила другий пакет санкцій проти контрабандистів України

Рада нацбезпеки і оборони схвалила другий розширений пакет персональних санкцій проти організаторів і виконавців контрабандних схем.

Олексій Данилов

В Офісі президента необхідність таких санкцій пояснили тим, що контрабанда в Україні за десятиліття набула загрозливих масштабів і суттєво підриває економічну безпеку, тому ситуація вимагає невідкладних рішень.

Також деяких контрабандистів, проти яких ввели санкції минулого разу, позбавили громадянства і тепер готують до депортації.

Це, зокрема, Вадим Альперін та Олександр Єрімічук, а також Араік Амірханян. Їх позбавлять українського громадянства через те, що вони мають громадянство інших країн: Альперін – ізраїльське, Амірханян – вірменське і Єрімічук – румунське.

Санкції проти контрабандистів

На початку квітня РНБО ввела санкції проти топ-10 контрабандистів України. Після фактичного початку дії санкцій їхні активи та майно заблоковані.

Також під санкціями опинилися 68 компаній, які так чи інакше пов’язані із контрабандистами. Імена топ-10 контрабандистів, які потрапили під санкції РНБО, можна переглянути у нашому матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-15 19:37:21

Back to top button