Україна і світ

Різатдіновій не дали виголосити промову про війну в Україні на Форумі олімпійців – що відповіли

Організатори Світового форуму олімпійців у Стамбулі не дозволили призерці Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганні Різатдіновій виступити із заявою про війну в Україні.

Про це спортсменка розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

За її словами, українські спортсмени їхали на форум до Туреччини, вбачаючи у заході перспективу ще раз нагадати світові про російську військову агресію в Україні.

Зараз дивляться

Різатдінова розповіла, що зіткнулася з великим розчаруванням. Коли гімнастка підійшла до перших осіб асоціації, показала відео та текст своєї промови, то отримала чітку відмову.

— Як виправдання почула, що “спорт поза політикою” і “нам все одно, в кого який паспорт”, – розповіла Ганна.

Вона сказала, що на це відповідала аргументами щодо участі російських спортсменів, які входять до складу ЗС РФ та використовують міжнародний майданчик з метою пропаганди, вказувала на поведінку білоруської тенісистки Аріни Соболенко, а також що російська агресія призвела до смертей сотень українських спортсменів, після яких жоден атлет РФ не висловив свого співчуття.

За словами Різатдінової, наприкінці розмови вона почула від чиновників асоціації, що “це велика трагедія” і їм дуже шкода. Вони заявили цинічно, що “спорт повинен об’єднати всіх”.

Гімнастка також звернулася до українських спортсменів, наголосивши, що кожен повинен продовжувати говорити про війну в Україні, зробити все, щоб агресорів не було в олімпійському русі.

Фото: Ганна Різатдінова

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-19 18:49:55

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин