PRESS ЦЕНТР

Рівнянин у складі журі міжнародного конкурсу

Рівнянин у складі журі міжнародного конкурсу

Доцента з РДГУ Фещука Юрія Вікторовича включили до складу журі міжнародного конкурсу «Найкращий імітаційний проект року 2020/2021».

Рівненський державний гуманітарний університет у співпраці із Фондом «InterMarium» (м. Краків, Польща) бере участь у міжнародному проекті «FlexSim» із впровадження у навчальний процес програмного забезпечення «FlexSim Software Products, Inc (США)». Співробітництво передбачає проведення спільних проектів, спрямованих на практичне впровадження сучасних комп’ютерних технологій.

РДГУ отримав освітню мережеву ліцензію для 20 робочих місць (аудиторія 107 обчислювального центру). В проекті задіяні студенти I-III курсів факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики. Заняття проходять під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Фещука Юрія Вікторовича у межах навчальних модулів таких дисциплін: «Комп’ютерна графіка» – для спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»; «Інженерна та комп’ютерна графіка» – для спеціальності 015 «Професійна освіта (Охорона праці)»; «Інженерна графіка» – для спеціальності 015 «Професійна освіта (Сфера обслуговування)».

Читайте також: Письменник з Волині отримав міжнародну літературну нагороду

З метою обміну досвідом роботи у програмі «FlexSim» Фонд «InterMarium» регулярно організовує безкоштовні вебінари, онлайн-спілкування тощо, постійним учасником яких є Юрій Фещук.

За результатами такої плідної та кропіткої роботи доцента Юрія Фещука включили до складу журі міжнародного конкурсу «Найкращий імітаційний проект року 2020/2021». Цей конкурс – ініціатива Фонду «InterMarium», який тісно співпрацює з компанією «FlexSim». У конкурсі беруть учать студенти країн Центральної та Східної Європи: Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови, Болгарії, Сербії, Хорватії, Словенії, Боснії та Герцеговини, Албанії, Північної Македонії, Косово, Чорногорії, України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Греції, Кіпру, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

Читайте також: Велогонщиця з Волині Яна Беломоїна перемогла на міжнародному турнірі в Іспанії

Фонд InterMarium виявив зацікавленість у продовженні співпраці з РДГУ. Особливо перспективним наші партнери вважають напрямок використання «FlexSim» з метою моделювання в індустрії гостинності. Враховуючи цей факт, в оновленій освітньо-професійній програмі (за 2020 рік) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 015 «Професійна освіта (Сфера обслуговування)» на IV курсі передбачено вивчення дисципліни «Імітаційне моделювання в готельно-ресторанній справі». 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
08.02.2021

Back to top button