PRESS ЦЕНТР

Рівненська

Рівненська

Рівненська обласна організація ВО "Свобода" закликає місцевих мешканців підтримати Віктора Шакирзяна у другому турі виборів міського голови Рівного.

Готуючись до місцевих виборів, спільно із мешканцями Рівного, свободівці напрацювали власне бачення швидких змін міста на краще та представили його у формі передвиборчої програми міської організації ВО «Свобода» та кандидата на посаду міського голови Олега Осуховського.

"Нині перед новообраними депутатами-свободівцями стоїть непросте завдання – втілити цю програму в життя та врешті витягнути Рівне із дев’яностих років. Вважаємо, що повинні виконати наші першочергові завдання: розпочати очищення Рівного від корупції, а Усті та Басівкутського озера – від забруднення іншими нечистотами. Ми отримали запевнення від місцевої політичної сили «Рівне разом» та її лідера Віктора Шакирзяна і вважаємо, що ефективно спільно втілимо наше бачення розвитку міста", – йдеться у повідомленні.

Наразі ВО "Свобода" та ГО "Рівне Разом" працюють над створенням меморандуму про співпрацю, в якому узгодять конкретну дорожню карту змін Рівного на краще. 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
14.11.2020

Back to top button