PRESS ЦЕНТР

Рівненчанам пояснили, як «карантин вихідного дня» покращить епідемічну ситуацію

Рівненчанам пояснили, як «карантин вихідного дня» покращить епідемічну ситуацію

Рівненська обласна державна адміністрація опублікувала у соцмережі Фейсбук роз‘яснення Міністерства охорони здоров`я України, щодо «карантину вихідного дня».

«Рішення про запровадження карантину «вихідного дня» приймалось з урахуванням рекомендацій епідеміологів та лікарів-практиків», – розповідає Міністр охорони здоров‘я Максим Степанов.

За його словами, експерти вважають, що навіть нетривала відсутність соціальних контактів дозволить покращити епідемічну ситуацію.

Наприклад, в Ізраїлі завдяки впровадженню карантину «вихідного дня» був не лише зупинений ріст захворюваності, але й відбулося зниження його рівня.

Нагадаємо, причиною таких додаткових обмежень стало вибухове зростання захворюваності на COVID-19.

Так, у суботу та неділю заборонено:

  • робота ресторанів, кафе, закладів громадського харчування (можлива тільки торгівля на виніс);
  • прийом відвідувачів у ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності;
  • прийом відвідувачів суб`єктами господарювання у сфері торговельного та побутового обслуговування населення (крім торгівлі продуктами харчування в магазинах, 60% площі яких визначені для торгівлі харчовими продуктами, паливом, лікарськими засобами та медичними виробами, ветеринарними препаратами та кормами);
  • робота закладів культури, які проводять культурні масові заходи (крім суб`єктів господарювання, пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- і відеозйомок при обмеженому доступі до місця зйомки);
  • діяльність спортзалів, фітнес-центрів і басейнів.

Читайте також: У Рівному торговці не перекрили дорогу, а пішли до міської ради

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
14.11.2020

Back to top button