Львівський портал

РФ розгорне ядерну зброю на території Білорусі для маніпулювання

Президент Росії Володимир Путін заявив про намір розмістити тактичну ядерну зброю на території білорусі до 1 липня. В Інституті вивчення війни назвали це черговою спробою маніпулювати Заходом. Про це повідомили у пресслужбі ISW.

Так, експерти ISW зазначили, що Москва, ймовірно, мала намір розмістити російську ядерну зброю в Білорусі ще до повномасштабного вторгнення в Україну, однак наразі ця заява є складовою для інформаційної операції Кремля.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 30 листопада 2021 року запропонував територію країни для розміщення російської ядерної зброї. У лютому 2022 року Білорусь вилучила з Конституції пункт, що закріплював нейтральний статус Білорусі.

За прогнозами Інституту, РФ могла спробувати розмістити тактичну або стратегічну ядерну зброю в Білорусі ще в січні та лютому 2022 року в рамках ширших зусиль з поглиблення російського контролю над Білоруссю.

«Путін, ймовірно, утримався від розміщення зброї в Білорусі на початку вторгнення 2022 року, щоб зберегти можливість розгорнути її в рамках майбутньої російської інформаційної операції з маніпулювання Заходом», – йдеться у повідомленні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-03-26 12:11:59

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин