РФ поширює фейк про нібито «підготовку» Україною «теракту» на Донеччині, – ЦПД

Російські пропагандистські ресурси поширюють черговий фейк про нібито підготовку українськими військовими «теракту» в районах Сіверська та Часового Яру на Донеччині. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони.
Пропагандисти заявляють, нібито планується «теракт із жертвами серед мирного населення».
Як пояснили у ЦПД, подібні повідомлення можуть свідчити про підготовку Росією провокацій або обстрілів цивільних об’єктів.
«Це класичний приклад застосування пропагандистської тактики інформаційного алібі – ворог задля власного виправдання превентивно звинувачує Україну в діях, які можуть бути вчинені самою Росією», – йдеться в повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-08 13:52:00