Україна і світ

рф планує завезти робітників з КНДР на окуповані території Сходу України

росія планує завезти північнокорейських громадян на окуповані території Донецької Та Луганської області для їх залучення до виконання будівельних робіт. Таку співпрацю обговорювали на зустрічі російський диктатор володимир путін та лідер КНДР Кім Чен Ина.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Повідомляється, що за результатами зустрічі путіна та кім чен ина 13 вересня в амурській області рф було підписано ряд домовленостей, що стосуються ТОТ України.

«Зокрема кремлівський диктатор вмовив колегу з Пхеньяна відкрити свої “дипломатичні представництва у Донецьку та Луганську. Головне завдання цих псевдодипломатичних установ не посилення економічної взаємодії чи сприяння туризму (бо цих речей не існує в КНДР), а сприяння завезенню на ТОТ робітників та залучення північнокорейських громадян до виконання будівельних робіт у цих регіонах», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такі дії кремля засвідчують відсутність достатньої кількості робітників з території самої рф чи трудових мігрантів з Центральної Азії, яких вони могли б залучити на ТОТ як для зведення інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ (далі РОВ) так і для будівництва в інтересах окупаційних адміністрацій.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

«Весною-літом ц.р. вже були зафіксовані спроби вербування трудових мігрантів до лав окупаційного війська. Тому не виключено, що дані робітничі загони з громадян КНДР будуть застосовані в інтересах підтримки РОВ», — інформує ЦНС.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-09-18 02:40:22

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин