Україна і світ

Рейтинг Байдена впав до найнижчого рівня за весь час його президентства – опитування

1

Рейтинг чинного президента США Джо Байдена знизився до найнижчого рівня за весь час його президентства – 40%, оскільки переважна більшість виборців не схвалюють його зовнішню політику та війну між Ізраїлем і ХАМАС.

Про це свідчить опитування NBC News.

Зменшення підтримки Байдена найбільш помітне серед демократів, більшість з яких вважають, що Ізраїль зайшов занадто далеко у своїх військових діях в секторі Гази, а також серед виборців у віці від 18 до 34 років, 70% з яких не схвалюють ставлення Байдена до війни на Близькому Сході.

Зараз дивляться

– Байден перебуває в унікально низькій точці свого президентства, і значна частина цього, особливо в коаліції Байдена, пов’язана з тим, як американці сприймають його зовнішньополітичні дії, – сказав соціолог-демократ Джефф Хорвітт з Hart Research Associates, який провів це опитування разом з соціологом-республіканцем Біллом Макінтарффом з Public Opinion Strategies.

Лише 33% усіх виборців схвалюють зовнішню політику Байдена, що на 8 пунктів менше, ніж було у вересні. 62% виборців, у тому числі 30% демократів, заявили, що не схвалюють зовнішню політику президента.

Лише 34% усіх виборців схвалюють дії Байдена щодо війни між Ізраїлем і ХАМАС.

Більше того, опитування вперше показало, що Байден відстає від експрезидента Дональда Трампа в гіпотетичному поєдинку на загальних виборах. Трампа підтримують 46% зареєстрованих виборців, Байдена – 44%. Водночас відставання знаходиться в межах похибки опитування.

Водночас соціолог-демократ Джефф Хорвітт зазнчає, що Байден ще може повернути до своїх лав незадоволених демократів і молодих виборців.

До виборів президента США залишається ще понад 11 місяців.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Раніше Байден підписав закон про тимчасовий бюджет без допомоги Україні, щоб уникнути закриття уряду США.

Джерело: NBC News

Вибори в США, Джо Байден

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-20 09:59:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин