Україна і світ

Ракетний удар по Сергіївці: загинув 10-річний хлопчик, ще одна дитина у комі

Внаслідок ракетного удару по Сергіївці в Одеській області загинув 10-річний хлопчик. Поранення отримали двоє дітей – 4 та 17 років.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

– Понад 978 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 343 дитини загинуло та понад 635 поранено, – зазначили в Офісі Генпрокурора.

Вони зазначили, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

За їхніми даними, найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 339, Харківській – 185, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 31.

В оперативному командуванні Південь наголосили, що внаслідок ракетних обстрілів Одещини одна дитина перебуває в комі.

– Не потрібно зараз їздити відпочивати на чорноморське узбережжя. Це наразі не курортна територія, а зона бойових дій, – зазначили в ОК Південь.

Ракетний удар по Сергіївці: загинув 10-річний хлопчик, ще одна дитина у комі / 3 фотографии

Нагадаємо, що вночі 1 липня російські окупанти завдали ракетних ударів по Одеській області. Вони зруйнували багатоквартирний будинок та дві бази відпочинку.

Внаслідок російських ракетних обстрілів загинули 18 людей. Поранень зазнала 31 людина.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-01 13:59:37

Back to top button