Львівський портал

Рада хоче збільшити штраф за паркування у місцях для осіб з інвалідністю

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, який дозволить інспекторам з паркування притягати до адміністративної відповідальності тих, хто лишатиме машини на місцях для осіб з інвалідністю. Законопроєкт №4594 підтримали 289 депутатів, пише Українська правда.

Законопроєкт вносить зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, надаючи право інспекторам з паркування «розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення щодо осіб, які залишили свої транспортні засоби на місцях, передбачених для водіїв з інвалідністю».

Також покаранню підлягають водії, які «неправомірно використали на транспортному засобі розпізнавальний знак «водій з інвалідністю».

Якщо закон ухвалять у другому читанні і його підпише президент, інспектори з паркування отримають право карати водіїв-порушників штрафами від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто від 1020 до 1700 гривень.

Раніше Львівський портал повідомляв, що у Львові зросли штрафи за порушення правил зупинки та стоянки за постановами інспекторів з паркування управління безпеки міста.

Фото: Bituk.media

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-30 18:57:07

Back to top button