Україна і світ

Рада підтримала законопроект, який звільнить від ПДВ закупівлі медикаментів за гроші держбюджету

“За” проголосували 278 народних депутатів
Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 2539, який звільнить від ПДВ закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за гроші держбюджету. “За” проголосували 278 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію засідання вів телеканал “112 Україна”.

Законопроектом пропонується звільнити операції по закупівлі товарів за кошти держбюджету від податку на додану вартість, що “дозволить закуповувати більше медичних товарів при існуючих обсягах бюджетного фінансування програм у сфері охорони здоров’я”. 

Також, завданням законопроекту є усунення перешкод, зумовлених особливостями адміністрування податку на прибуток підприємств, що можуть суттєво ускладнити можливість ефективної діяльності єдиної національної закупівельної організації.

Проектом закону передбачається внести низку змін до Податкового кодексу України, запровадивши положення про нерозповсюдження низки різниць, що виникають при здійсненні фінансових операцій, на операції Закупівельної організації з безоплатного постачання медичних товарів, придбаних такою організацією за кошти державного бюджету або кошти грантів Глобального фонду. 

А також звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України медичних товарів, що закуповуватимуться за кошти державного бюджету Закупівельною організацією.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close