Україна і світ

Рада має намір змінити програмну політику і територію поширення каналу іномовлення

“За” проголосувалв 213 народний депутат
Верховна Рада підтримала законопроект № 2521 щодо програмної політики та території розповсюдження. “За” проголосував 231 народний депутат.

Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

Законопроект передбачає зміни до закону “Про систему іномовлення України”, які дадуть змогу запустити ефірне мовлення державного каналу на окуповані території та прикордонні райони.

Згідно із проектом закону, мультимедійна платформа іномовлення України зможе мовити в цифровому ефірі, аналоговому ефірі та в кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму і Севастополя, у районах, що межують із цими тимчасово окупованими територіями, та в прикордонних районах України, що межують з Росією чи іншими країнами, з яких мовлять в ефірі російські телеканали і радіостанції (такими територіями, наприклад, є Білорусь і Молдова).

Також законопроект передбачає, що програмна політика Мультимедійна платформа іномовлення України погоджується з Уповноваженим органом, а контент виробляється не англійською та іншими мовами, а українською та іншими мовами.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close