Україна і світ

Рада має намір легалізувати ринок металобрухту

Законопроект підтримали 313 народних депутатів
Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 2426 про детінізацію ринку металобрухту. Законопроект підтримали 313 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

Законопроектом пропонується внести ряд змін до чинних нормативно-правових актів, що забезпечить спрощення ведення господарської діяльності в даній сфері.

Згідно із проектом закону вдосконалюється регулювання діяльності учасників ринку металобрухту шляхом спрощення порядку здійснення операцій з металобрухтом та скасуванням застарілої системи поділу металобрухту на побутовий і промисловий.

Важливо, що проектом закону здійснюється усунення кримінальної відповідальністі за здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів посадовими особами суб’єктів господарської діяльності, відомості про яких не включено до переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють операції з металобрухтом. На сьогоднішній день існування такого переліку не передбачено чинним законодавством.

Відтак, законопроект в цілому спрямований на досягнення прозорості в господарській діяльності суб’єктів операцій з металобрухтом, вирішує окремі важливі питання дерегуляції такого виду господарської діяльності як заготівля металобрухту та сприяє масштабній детінізації цієї індустрії.

Законопроект передбачає усунути низку штучних обмежень і правових колізій, які перешкоджають легальній роботі ринку.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close