Україна і світ

Рабінович про ініціативу 20% надбавки за російську мову: Це програма махрового націоналізму

Рабінович про ініціативу 20% надбавки за російську мову: Це програма махрового націоналізму

Джерело: 112.ua

Співголова партії “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабінович прокоментував ініціативу активіста від партії Святослава Вакарчука “Голос” Сергія Цигіпи, який запропонував українським ресторанам і кафе додавати 20% до рахунку російськомовним громадянам, як це зробили в Грузії. За його словами, у партії є програма махрового націоналізму.

“Ви знаєте, я читав цей пост, як і читав заяву партії “Голос” про те, що нам треба легалізувати гей-паради, я думаю, що у них ясна і зрозуміла програма, ми повинні її розуміти, це програма махрового такого націоналізму, помноженого на печерну дурість. Тобто, я розумію, що ми можемо, знову-таки, піднімемо країну тим, що ми почнемо додавати російськомовним, а в Харкові, в Харкові і Одесі, будемо тим, хто (говорить, – ред) українською мовою додавати у вартість? Розумієте, це падлюки, які приходять до влади і руйнують країну”, – сказав він.

Він також зазначив, що партія “Голос” знайшла союзників в особі партії “Слуги Народу” Володимира Зеленського.

“Мене цікавить зовсім інше, мене цікавить те, що сьогодні ця партія, не має жодної людини, крім співаючого Вакарчука, який вже висловився тільки про те, що він хоче бути прем’єр-міністром у майбутньої влади, і сьогодні вже офіційно знайшли союзників в особі “Слуги Народу” Зеленського. Взагалі відбувається якесь задзеркалля, Зеленський автоматично вся партія його з якоюсь космічною швидкістю перетворюються у махрових Порошенко”, – додав Рабінович.

Нагадаємо, активіст від партії Святослава Вакарчука “Голос” Сергій Цигіпа запропонував українським ресторанам і кафе додавати 20% до рахунку російськомовним громадянам, як це зробили в Грузії.

“Беремо приклад з грузин: ресторани Тбілісі прийняли спільне рішення! Тепер для всіх тих, хто в ресторанах заговорить російською і зажадає російськомовне меню, в рахунок додасться 20% за окупацію”, – заявив він.

Раніше в деяких ресторанах Грузії вирішили підвищити ціну на 20% для російськомовних громадян. 

Джерело: www.112.ua

Close