Україна і світ

Путін у Маріуполі: розвідка не має доказів, що Маріуполь відвідав справжній Путін

Українська розвідка не має доказів того, що тимчасово окупований Маріуполь відвідав справжній президент РФ Володимир Путін.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини заявив представник ГУР Андрій Юсов.

– Чому ви впевнені, що це був саме Володимир Путін у Маріуполі? У нас немає жодних доказів того, що ця людина була Володимиром Путіним. Чоловік, схожий на Володимира Путіна, дійсно зафіксований на цих кадрах, – сказав Юсов.

Він зазначив, що в експертному середовищі зараз точаться дискусії про те, чи взагалі Путін живий.

Зараз дивляться

– Але якщо живий, то ми зазвичай бачимо зустрічі того самого Володимира Путіна за довгим столом на величезній відстані від людей. У нього тремтить одна рука, і є багато інших ознак, які добре характеризують самого Путіна. Серед цих характерних ознак немає прогулянок вечірнім Маріуполем, спілкування з мирними жителями у дворах, – зазначив Юсов.

За словами представника української розвідки, “це хороша режисура”, а російська пропаганда вміє робити “різні постановочні сеанси”.

Нагадаємо, що вночі 19 березня президент РФ Володимир Путін нібито відвідав Маріуполь Донецької області. Про це повідомили на сайті Кремля.

У пресслужбі президента РФ заявили, що Путін “оглянув кілька об’єктів міста, а також поспілкувався з місцевими жителями”.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-20 23:25:59

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин